Solusi Pertanian Anda

0Rp0

No products in the cart.

України

Шановні колеги, це все, що було сказано до попередніх правок і до цієї, ми з вами залишаємо строки, які є в діючій редакції Податкового кодексу. Ми не збільшуємо ці строки, пропонується їх зменшити. Я все-таки буду на кожній правці нагадувати, що Голова Верховної Ради так і не відповів про статтю 117 Регламенту, яка передбачає, що мали зайти документи за 10 днів робочих до розгляду цього законопроекту. Ну, по-перше, я все-таки, шановний пане Разумков, я прошу вашої реакції на моє звернення про те, що документи не були роздані за 10 днів, як цього вимагає стаття 117 Регламенту. Нововведення законопроекту прирівнюють ряд операцій до фактичної виплати дивідендів із нарахуванням та сплатою авансових внесків, та сплатою податку на доходи нерезидентів з таких виплат фактично за рахунок витрат платника податку. Шановні колеги, шановний пане голово комітету, для чого цю норму зараз переносити і залишати в цьому законі, скажіть, будь ласка, якщо вже місце обліку платника змінити неможливо? Це треба було робити в листопаді, в грудні. joker casino

Також це відновлює систему стримувань і противаг, передбачену Конституцією України. Позитивними змінами в Україні за кілька місяців називають кроки зі створення ринку землі, приватизації держпідприємств, лібералізації ринку праці, протидії рейдерству та посилення захисту власності. Президент Володимир Зеленський повинен вирішити, чи хоче він бути “слугою народу” чи олігархів, зокрема екс-власника “Приватбанку” Ігоря Коломойського. Саме це мала на увазі Ірина Верещук, коли наводила приклади інших країн відносно процесу їхнього вступу до НАТО. Кабінет Міністрів України на своєму засіданні провів низку звільнень та призначень, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України. На другому місці за обсягами переказів — Чехія, звідки від початку року надійшло близько 505 мільйонів доларів. З Росії Україна отримала 498 мільйонів доларів, а з США — 458 мільйонів доларів.

29 серпня Зеленський провів телефонну розмову з президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном, під час якої Макрон підтвердив намір провести зустріч у “нормандському форматі” найближчим часом. Депутати сьогодні на пленарному засіданні ухвалили Постанову №2127, якою достроково припинили повноваження складу ЦВК. “Віце-президент позитивно оцінив адміністрацію президента Зеленського за її сміливі дії щодо боротьби з корупцією шляхом законодавчих реформ та запропонував повну підтримку США цим зусиллям”, – сказано в повідомленні. «Новий адмінтерустрій і надалі матиме три рівні, які відповідають європейській номенклатурі поділу територіальних одиниць. Перший рівень – громада, другий – район, третій – регіон», – сказала Альона Бабак. Міністр зазначила, що наступні місцеві вибори мають відбутись на новій територіальній основі громад і районів. Ухвалення закону створило правові передумови для реалізації процедури імпічменту.

Він наголосив, що тепер пропонується, щоб народ міг ініціювати законопроекти. «Ініціювання законопроекту у ВРУ народом матиме такі самі юридичні наслідки, як і будь-яка інша законодавча ініціатива.